^Врх стране

  • 1 22. Кадетски фестивал ШСЦС
    У хотелу "ТИС-Србија" у зајечару завршен је 22. Кадетски фестивал ШСЦС 2019. Фестивал је одржан у периоду од 14-17. фебруара 2019. године уз учешће 156 такмичара (99 кадета и 57 кадеткиња).
  • 2 ШК Владимирци победник Прве лиге ЦС 2018
    Победник Прве лиге ЦС 2018 одржане од 14. до 22. септембра 2018. године у хотелу "Шумарице" је ШК "Владимирци", друго место је припало ШК "Младост" из Лучана, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.
  • 3 ФМ Озен Дениз победник је 4. меморијала "Селимир Манојловић"
    ФИДЕ мајстор Озен Дениз из Турске победник је 4. меморијалног турнира Селимир Манојловић 2018. који је одржан у Ваљеву. Он је освојио 7 поена из 9 партија. Друго и треће место поделили су ИМ Хирнеисе Тобиас и ИМ Михајло Раодвановић са по 6 освојених поена.
  • 4 21. Кадетски фестивал ШСЦС
    Шаховски савез Централне Србије у сарадњи са Шаховским клубом "Слога" из Краљева организује 21. Кадетски фестивал ШСЦС од 8-11. фебруара 2018. године у хотелу "Турист" у Краљеву.
  • 5 ШК Владимирци победник Прве лиге ЦС 2018
    Победник Прве лиге ЦС 2018 одржане од 14. до 22. септембра 2018. године у хотелу "Шумарице" је ШК "Владимирци", друго место је припало ШК "Младост" из Лучана, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.

Вести

5. Меморијал Селимира Манојловића 2019

memorijal selimira manojlovic 2018 plakat

Велемајстор Драган Косић победник је 5. Меморијала Селимира Манојловића

У знак сећања на некадашњег председника Шаховског савеза Централне Србије Селимира Манојловића, а у оквиру манифестације "Тешњарске вечери", под покровитељством града Ваљева, ШСЦС организује од 5. до 11. августа 2019. године у Ваљеву (Хотел "Гранд") 5. меморијални велемајсторски шаховски турнир Селимира Манојловића 2019.

Листу играча, резултате, табелу и комплетну статистику можете пратити на следећем линку: chess-results.com

Пренос партија уживо: партије уживо  

Архива турнира: Меморијал 2018 - Меморијал 2017 - Меморијал 2016 - Меморијал 2015

ПАРТИЈЕ 
пгн 1 пгн 2 пгн 3 пгн 4 пгн 5 пгн 6 пгн 7 пгн 8 пгн 9

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Rk. Title Name Rtg FED 1 2
3 4 5 6 7 8 9 10 Pts.  TB1   TB2   Place 
1 FM Lazov Toni 2355 MKD * ½  1 0 1 ½ ½ 21,50 
2   Radovic Luka 2328 SRB ½  * ½  ½  ½  ½  1 ½ ½ 18,75 
3 IM Radovanovic Nikola 2434 SRB ½ * 0 ½  ½ ½ 1 ½ ½ 4 ½  17,75 
4 IM Benkovic Petar 2405 SRB ½ 1 * ½  ½ 0 ½ ½  ½  18,25 
5  IM Radovic Janko  2430 SRB ½ ½  ½ * ½ 1 ½ ½ ½  1½  23,50 
6 IM Atakisi Umut 2398 TUR ½  ½ ½ ½  * ½ ½ 0 4 ½  16,00 
7 GM  Kostic Vladimir G 2296 SRB 0 ½ 0 0 * ½ ½ ½ 2 9,50  10 
8 FM Ozen Deniz 2429 TUR ½  ½ 1 ½ ½ ½ * ½  ½ 4½ 1½  20,50 
9 GM Pikula Dejan 2437 SRB ½  ½ ½ ½ ½ ½ ½  * ½ 5 22,25 
10 GM Kosic Dragan 2483 MNE ½ ½ ½  ½ 1 ½ ½ ½  * 5½ 1½  24.50 

 

ФОТО ГАЛЕРИЈА

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.