^Врх стране

  • 1 22. Кадетски фестивал ШСЦС
    У хотелу "ТИС-Србија" у зајечару завршен је 22. Кадетски фестивал ШСЦС 2019. Фестивал је одржан у периоду од 14-17. фебруара 2019. године уз учешће 156 такмичара (99 кадета и 57 кадеткиња).
  • 2 ШК Владимирци победник Прве лиге ЦС 2018
    Победник Прве лиге ЦС 2018 одржане од 14. до 22. септембра 2018. године у хотелу "Шумарице" је ШК "Владимирци", друго место је припало ШК "Младост" из Лучана, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.
  • 3 ФМ Озен Дениз победник је 4. меморијала "Селимир Манојловић"
    ФИДЕ мајстор Озен Дениз из Турске победник је 4. меморијалног турнира Селимир Манојловић 2018. који је одржан у Ваљеву. Он је освојио 7 поена из 9 партија. Друго и треће место поделили су ИМ Хирнеисе Тобиас и ИМ Михајло Раодвановић са по 6 освојених поена.
  • 4 21. Кадетски фестивал ШСЦС
    Шаховски савез Централне Србије у сарадњи са Шаховским клубом "Слога" из Краљева организује 21. Кадетски фестивал ШСЦС од 8-11. фебруара 2018. године у хотелу "Турист" у Краљеву.
  • 5 ШК Владимирци победник Прве лиге ЦС 2018
    Победник Прве лиге ЦС 2018 одржане од 14. до 22. септембра 2018. године у хотелу "Шумарице" је ШК "Владимирци", друго место је припало ШК "Младост" из Лучана, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.

Прва лига ЦС (м)

Прва лига ЦС 2019 (м)

logo sscs plavi transparent

/12. септембар 2019./
У хотелу "Бајина Башта" у Бајиној Башти сутра почиње Прва лига Централне Србије 2019.
Победничка екипа ће се пласирати у Прву лигу Србије, а две најслабије пласиране прелазе у Другу лигу Централне Србије.

----------------------

Правилник Прве лиге ЦС 2019 (ворд) >>>

Спискови регистрованих играча за клубове Прве лиге ЦС 2019 (ворд) >>>

Регистровани страни играчи за клубове Прве лиге ЦС 2019 (ворд) >>>

---------------------------------------- 

Комплетна статистика се може пронаћи на на сајту chess-results.com >>> 

 

ПРЕНОС ПАРТИЈА УЖИВО

Основни састави  >>>
Пласман  >>>
Бергер табела >>>
Резултати по колима >>>
Рејтинг статистика >>>

 ----------------------------------------------

 

РЕЗУЛТАТИ 
рез 02
рез 03
рез 04
рез 05
рез 06
рез 07
рез 08
рез 09
рез 10
рез 11

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр Назив клуба Место
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Меч Б
Поени 
Место
1
ПОЖЕГА
Пожега
*
                         
2
АРАНЂЕЛОВАЧКИ ШК
Аранђеловац
*
                         
3
РАДНИЧКИ Вод.
Крагујевац
 
*
                       
4
СЛОГА
Петр. на Млави
   
*
                     
5
МЕТАЛАЦ
Г. Милановац
     
*
 
                 
6
ЈАСЕНИЦА
См. Паланка
 
       
*
               
7
МЛАДОСТ  Лучани
         
*
               
8
РУДАР
Костолац
 
           
*
           
9
ШАБАЧКИ ШК
Шабац
             
*
 
         
10
КРУШИК  Ваљево                  
*
 
       
11
СВ. НИКОЛАЈ СРПСКИ
Ваљево
                   
*
       
12
ПРОГРЕС
Пирот
 
                   
*
 
   

 

ПАРТИЈЕ 
пгн 01
пгн 02
пгн 03
пгн 04
пгн 05
пгн 06
пгн 07
пгн 08
пгн 09
пгн 10
пгн 11

---------------------------------------------- 

ФОТО ГАЛЕРИЈЕ 
13. септ
14. септ
14. септ
15. септ
16. септ
17. септ
17. септ
18. септ
19. септ
20. септ
21. септ
затварање

 ---------------------------------------------- 

ВИДЕО ГАЛЕРИЈЕ 
13. септембар - свачано отварање
21. септембар - свечано затварање

 ----------------------------------------------

 

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.