^Врх стране

  • 1 ШК Владимирци победник Прве лиге ЦС 2018
    Победник Прве лиге ЦС 2018 одржане од 14. до 22. септембра 2018. године у хотелу "Шумарице" је ШК "Владимирци", друго место је припало ШК "Младост" из Лучана, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.
  • 2 ФМ Озен Дениз победник је 4. меморијала "Селимир Манојловић"
    ФИДЕ мајстор Озен Дениз из Турске победник је 4. меморијалног турнира Селимир Манојловић 2018. који је одржан у Ваљеву. Он је освојио 7 поена из 9 партија. Друго и треће место поделили су ИМ Хирнеисе Тобиас и ИМ Михајло Раодвановић са по 6 освојених поена.
  • 3 Завршен 21. Кадетски фестивал ШСЦС
    У хотелу "Турист" у Краљеву завршен је 21. Кадетски фестивал ШСЦС. Учествовало је 137 такмичара - 89 дечака и 48 девојчица. Фестивал је организовао Шаховски савез Централне Србије у сарадњи са Шаховским клубом "Слога" из Краљева.
  • 4 21. Кадетски фестивал ШСЦС
    Шаховски савез Централне Србије у сарадњи са Шаховским клубом "Слога" из Краљева организује 21. Кадетски фестивал ШСЦС од 8-11. фебруара 2018. године у хотелу "Турист" у Краљеву.
  • 5 ШК Владимирци победник Прве лиге ЦС 2018
    Победник Прве лиге ЦС 2018 одржане од 14. до 22. септембра 2018. године у хотелу "Шумарице" је ШК "Владимирци", друго место је припало ШК "Младост" из Лучана, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.

Лиге

Друга лига ЦС 2016 - запад

logo sscs plavi transparent

Друга лига ЦС 2016 - група Исток одржаће се у хотелу "Шумарице" - Крагујевац у периоду 6-9. октобар 2016. године, а Друга лига ЦС 2016 - група Запад у хотелу "Ливаде" у Прељини код Чачка у периоду 6-9. октобар 2016.

Преузми распис за обе групе (ворд) >>>

-----------------------------------

Распоред играња можете погледати на сајту chess-results.com >>> 

------------------------------------

Друга лига ЦС 2016 - група запад (подгрупа југ) одржаће се у хотелу "Шумарице" - Крагујевац у периоду 16-18. септембар 2016. године.

РАСПИС - Друга лига ЦС 2016 - група запад (ворд) >>>

--------------------------------------

Основни састави екипа >>>

   

РЕЗУЛТАТИ 

 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр Назив клуба Место
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Меч Б
Поени
Место
1
БОРАЦ
Чачак
*
4
4
3
4
4
4
17
48½
5
2
ВЛАДИМИРЦИ
Владимирци
*
8
5
6
4
6
6
31
65½
1
3
СЛОГА
Липнички Шор 
4
0
*
4
4
½
1
3
27
11
4
СПАРТАК
Љиг
½
4
*
1
0
3
3
1
26
12
5
ЛОЗНИЦА ГРАД 
Лозница
4
3
*
4
4
3
4
4
4
12
41½
8
6
МЛАДОСТ
Лучани
2
4
*
3
3
4
4
9
38½
10
7
ПРВА ПЕТОЛЕТКА 
Трстеник 
½
4
4
*
1
4
4
13
36
7
8
СЛОБОДА
Ужице
5
4
7
5
5
7
*
6
1
4
23
55
3
9
ИВАЊИЦА
Ивањица
4
5
2
*
2
10
38½
9
10
ТРЕПЧА
Кос. Митровица 
4
2
7
6
*
5
28
60
2
11
ПРИКО 
Пријепоље
4
5
4
4
4
7
*
19
45½
4
12
ЖУПА
Александровац
4
2
7
5
4
4
4
4
3
*
14
45
6

 

ПАРТИЈЕ 
пгн 1
пгн 2
пгн 3
пгн 4
пгн 5

 

----------------------------------------------

У следећој табели можете пронаћи листе регистрованих играча за клубове који се такмиче у Другој лиги Централне Србије 2016 - Запад.

 

Назив клуба Место Списак регистрованих играча
Борац Чачак линк на пдф
Владимирци Владимирци линк на пдф
Слога Липнички Шор линк на пдф
Спартак Љиг линк на пдф
Лозница град Лозница линк на пдф
Младост Лучани линк на пдф
Прико Пријепоље линк на пдф
Жупа Александровац линк на пдф
Прва Петолетка Трстеник линк на пдф
Слобода Ужице линк на пдф
Ивањица Ивањица линк на пдф
Трепча Косовска Митровица линк на пдф

 

 

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.