^Врх стране

  • 1 Прогрес из Пирота и Борац из Чачка нови чланови Прве лиге ЦС 2018
    Победама у Другим лигама ЦС, групама исток односно запад, шаховски клубови "Прогрес" из Пирота и "Борац" из Чачка постали су нови чланови Прве лиге Централне Србије 2018. године.
  • 2 Ваљевски ШК 2005 победник Прве лиге ЦС 2017
    Победник Прве лиге ЦС 2017 одржане од 16. до 24. септембра у хотелу "Врујци" је Ваљевски ШК 2005 из Ваљева, друго место је припало ШК "Металац" из Горњег Милановца, а треће ШК "Раднички водовод" из Крагујевца.
  • 3 ШКГН "Наис" победник КУП-а ШСЦС
    Шахисти ШКГН "Наис" победници су КУП-а Шаховског савеза Централне Србије за 2017. годину који је одржан у хотелу "Шумарице" у Крагујевцу.
  • 4 Победници Кадетског фестивала ШСЦС 2017
    У Краљеву је завршен Кадетски фестивал Шаховског савеза Централне Србије 2017. Такмичења су се одржала у хотелу "Турист" и у свечаној сали града Краљева у периоду 9-12. фебруар 2017. године. Учествовало је 170 такмичара (117 кадета и 53 кадеткиње). Учеснике, тренере и родитеље на отварању поздравили су у име ШК "Слога" председник Зоран Јаблановић, а у име хотела "Турист" генерални менаџер Милан Јовановић. Такмичење су свечано отворили Иван Бунарџић, члан градског већа задужен за спорт и председник ШС Централне Србије Зоран Бојовић.
  • 5 Ваљевски ШК 2005 победник Прве лиге ЦС 2017
    Победник Прве лиге ЦС 2017 одржане од 16. до 24. септембра у хотелу "Врујци" је Ваљевски ШК 2005 из Ваљева, друго место је припало ШК "Металац" из Горњег Милановца, а треће ШК "Раднички водовод" из Крагујевца.

Лиге

Лига ЦС 2017 - југ

logo sscs plavi transparent

Шаховски клуб "Радник" из Сурдулице победник је Лигa ЦС 2017 - југ

------------------------------------

Пропозиције за Лиге ЦС 2017 - групе Исток, Запад, Север и Југ (ворд) >>> 


Формулар за основне саставе за Лиге ЦС 2017 (ворд) >>>

-----------------------------

Распоред играња можете погледати на сајту chess-results.com >>> 

----------------------------------------------

Основни састави екипа >>>

   

РЕЗУЛТАТИ 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр Назив клуба Место
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Меч Б
Поени 
Место
1
ЈУГ
Бујановац
*
6
5
4
3
5
6
19
 46½
2
ГОРЊА ЈАБЛАНИЦА
Медвеђа
2
*
 6 4 4 4 3 4 16 44
3
КОНДИВА
Жбевац
3
*
3 2 0 3 28½
12 
4
РАДНИК
Сурдулица
*
5
5
30
56½
1 
5
РАДАН
Лебане
2
*
4
4
3
5
8 37
10 
6
ВЛАСОТИНЦЕ
Власотинце
4 4
*
4
6 4 16 49 6
7
ЈАСТРЕБАЦ
Блаце
4
4
3
4
*
6 4 19 48½
8
ЦАР КОНСТАНТИН
Ниш
5
4
5
4
*
3 2 4 12 41
9
ЈЕДИНСТВО
Бела Паланка
3
6
5
2
*
2 2 6 35½
11 
10
ЛАВ
Алексинац
5
3
5
*
27 48
11
ЗЕЛЕНИ ВРХ
Сврљиг
4
3
2
4 6 6
*
17
47½
12
НИШ
Ниш
2
4
4 6
*
14
44½

 

ПАРТИЈЕ 
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......

----------------------------------------------

ПЛЕЈ-ОФ

...

ПЛЕЈ-АУТ

ШК "Ниш" - ШК "Цар Константин" - 4,5:3,5 - (Појединачни резултати меча)

---------------------------------------------- 

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.